Kiinteistökaupan neuvonanto 

Commercial Brokerage


Palvelut

Tiimimme on erikoistunut kiinteistökaupan neuvonantopalveluiden tuottamiseen toimialueenaan koko Suomi. Lunastamme The Full Service Property House -lupauksemme myös sellaisissa kiinteistökaupoissa, joissa sijoittajat ovat pääsääntöisesti paikallisia sijoittajia, kiinteistökehittäjiä tai käyttäjäostajia.

Ota minuun yhteyttä
Otan sinuun yhteyttä
x

Ota minuun yhteyttä

Otan sinuun yhteyttä

Jätä yhteystietosi, niin otan sinuun yhteyttä viimeistään kahden työpäivän kuluessa.

Ota minuun yhteyttä
Otan sinuun yhteyttä
x

Ota minuun yhteyttä

Otan sinuun yhteyttä

Jätä yhteystietosi, niin otan sinuun yhteyttä viimeistään kahden työpäivän kuluessa.

Yhteystiedot

Tiimimme ydin on asiantuntijoidemme monipuolinen osaaminen sekä kymmenien vuosien tuottama kokemus alalla. 

Matti Ahrelma, Head of Commercial Brokerage
Puh. +358 400 320 999
matti.ahrelma@newsec.fi

Sanna Eerilä-Vänni, Advisor (Tampere)
Puh. +358 50 502 4639
sanna.eerila-vanni@newsec.fi

Vesa Eronen
Regional Director (Turku)
+358 40 552 9054
vesa.eronen@newsec.fi

Kalle Jaskara, Senior Advisor
Puh. +358 50 324 0404
kalle.jaskara@newsec.fi

Otso Kivimäki, Sales Director
Puh. +358 44 5226 996
otso.kivimaki@newsec.fi

Iida Kuusenaho, Advisor
Puh. +358 50 412 3367
iida.kuusenaho@newsec.fi

Kari Liitti
Senior Advisor (Turku)
+358 400 517 590
kari.liitti@newsec.fi

Tutta Mäkinen, Brokerage Assistant
Puh. +358 50 516 0838
tutta.makinen@newsec.fi

Esa Pentikäinen, Senior Advisor
Puh. +358 50 300 6567
esa.pentikainen@newsec.fi

Markku Turunen, Regional Director (Tampere)
Puh. +358 40 845 3482
markku.turunen@newsec.fi

Thomas Vane-Tempest, Senior Analyst
Puh. +358 44 772 7239
thomas.vane-tempest@newsec.fi

Ota minuun yhteyttä
Otan sinuun yhteyttä
x

Ota minuun yhteyttä

Otan sinuun yhteyttä

Jätä yhteystietosi, niin otan sinuun yhteyttä viimeistään kahden työpäivän kuluessa.

Case studies